Çılgın İkili 3 izle

Bad Boys for Life
WHDPlayer WFPlayerVidmolyFembedWHDPlayerVidmolyFembedFragman
Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Çılgın İkili 3 izle
Çılgın İkili 3 izle (2020), Bad Boys For Life'ta başkahramanlarımız Marcus ve Mike, son kez bir maceraya açılıyorlar. Miami'de polis olarak görev yapan ikili, yine bulaşmaması gereken bir olaya bulaşıyor. Modern ve uzman bir polis biriminin yolu Bad Boys ile karşılaşır. Çünkü Miami yeni bir tehlike ile karşı karşıyadır. Uyuşturucu kartelinin başında bulunan Armando Armas'ın yakalanması gerekmektedir. Ancak Armando soğukkanlı ve ünlü bir katildir. Kartele son derece sadıktır ve annesi tarafından Mike'ı öldürmesi için gönderilmiştir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Son Eklenen Filmler
Yorumlar 4 Yorum
 • UğurMisafir

  Çok başarılı film


  0

  0
 • MustafaMisafir

  Çevirmene emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Yalnız ikilinin kendileri için tutkuyla taktıkları, üçlemenin de adı olan ‘Bad Boys’ lakabını her seferinde sansürlermişçesine ‘çılgınlık’ olarak tercüme etmesi haksızlık olmuş. ‘Kötü Çocuklar’ ‘Çılgın İkili’ ‘Çılgın Çocuklar’ istediğini seç, ama ‘çılgınlık yapalım’ nedir?


  0

  0
 • YavuzhanMisafir

  Bence şuan bu filmi izlemeden önce yorumları okuyorsanız bu filmi izlemeyin arkadaşlar. Zamanınızdan 2 saat boşa gidecek. Benim için çok kötü bir film çünkü gerçeklik payı hiç olmayan bir film. Filmin sonunda Amerikalı 2 zenci her zamanki gibi dünyayı kurtarıyorlar, adam oğluyla beraber hayat sürüyor işte çok saçma.


  0

  0
 • ozanMisafir

  bad boys bad boys vacugana du :)))


  0

  0
Serinin Diğer Filmleri
WHDFilmizle’de Günün Filmi
Mulan izle
IMDb: 5.4
2020 Filmleri izle
Yıllara Göre Filmler