Direniş Karatay izle

Direniş Karatay
WHDPlayer VidmolyFembedFragman
Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Direniş Karatay izle
1243 yılı Selçuklu Devleti için Fetret devrinin başladığı yıllarda Doğudan yola çıkarak Asya’yı işgal eden Moğallar. Büyük Han karşısındaki son Sultan’ı yok etmek için Anadolu’ya sefer kararı almaları sonucu büyük isyan başlamıştır. Babası Alaattin Keykubat’ın zehirlenerek öldürülmesi sonucu Guyaseddin tahta geçmiştir. Guyaseddin babası kadar güçlü bir Sultan değildir. Bu durum isyanların çoğalmasına neden olur. Emir Celalettin Karatay bu baskınlara karşı büyük bir direnişe hazırlanırlar. Yanına kadın erkek demeden Anadolu’nun sessiz kahramanlarını yanına alır.
Yapım Yılı:
Ülke:
Son Eklenen Filmler
Yorumlar 2 Yorum
 • Atilla K.K.Misafir

  Yanlış anlama ama kendini fazla akıllı sanıp kaptirmissin.belli ki filmi tam olarak anlamamışsın orda casus olarak gönderilen yavru bir çocuk değil bir hocadır bunu anlayabilsen verilen mesajı da yapılan oyunları da anlardın.


  0

  0
 • İbrahim DoğanMisafir

  O kadar aptalca o kadar boktan bir film ki.Gülmemek elde değil 😀
  O kadar çok mantık hatası var ki hangi birini sayıyım 😀 Noyan değil Ögeday devletin başındaydı.Ama sanki bu Noyan hanmış gibi davranıyor,oğullarına devlet bırakmaktan bahsediyor.Casus yapmak için bir çocuk gönderiyorlar boynuna damga basıyorlar.Lan beyinsizler gönderdiğiniz çocuk daha casus olduğunu bile bilmiyor,moğolların iti olarak bir sürü kişiyi öldürüyor.Bu ne salaklık.Sultan savaştan kaçıyor,kimse de onu öldürmüyor.Noyan vermek istemiyorsa o kızı neden veriyor sonra neden kızıyor ? Noyan’ın obası,karargahı neden bu kadar az çadır ? Bu casus dallama ve diğer kardeşi Noyan’ın mekanı basıyor da bir de canlı kurtuluyor,obadan da ahiyi kaçırmayı nasıl başarıyorlar 😀 O kız neden ölmedi,madem ölmedi o salak bir nabzını kontrol edemedi mi 😀 O diğer kardeş nasıl hemen bu kadar hızlı Moğollardan nefret ediyor ve nasıl ölmüyor 😀 Bu harita denen saçmalığa zaten hiç girmiyorum,tamamen aptalca.Aşk meşk dizileri çekenler gelmiş benim atalarımı oynuyorlar 😀 Bi siktirin gidin ya.Siktirin gidin ölün ya.


  0

  0
WHDFilmizle’de Günün Filmi
Mulan izle
IMDb: 5.4
2020 Filmleri izle
Yıllara Göre Filmler