Messiah 1.Sezon izle

Messiah
1.Bölüm 2.Bölüm3.Bölüm4.Bölüm5.Bölüm6.Bölüm7.Bölüm8.Bölüm9.Bölüm10.Bölüm
Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Messiah 1.Sezon izle
Messiah 1.Sezon Türkçe Dublaj izle, CIA ajanı Eva Geller (Michelle Monaghan), kamu düzenini bozarak uluslararası kamuoyunun ilgisini üzerini çeken bir adamla (Mehdi Dehbi) ilgili bilgileri ortaya çıkarır ve adamın kökenini araştırmaya başlar. Adam, onun mucizeler yarattığını iddia eden müridler kazanmaya devam ederken, küresel medya bu karizmatik adamın cazibesine giderek daha fazla kapılmaya başlar. Geller, bu adamın gerçekten ilahî bir varlık mı yoksa dünyanın jeopolitik düzenini bozabilecek aldatıcı bir sahtekâr mı olduğunu ortaya çıkarmak için uğraşmalıdır. Hikâye ilerledikçe, olaylar İsrailli bir istihbarat görevlisi (Tomer Sisley), Texaslı bir vaiz (John Ortiz) ve kızı (Stefania LaVie Owen), Filistinli bir mülteci (Sayyid El Alami) ve olayı haber yapan bir gazeteci (Jane Adams) gibi birçok farklı kişinin bakış açısından, iç içe geçmiş şekilde anlatılır.
Yapım Yılı:
Son Eklenen Filmler
Yorumlar 5 Yorum
 • garfielddiedMisafir

  S.A.Ç.M.A.L.I.K


  0

  0
 • deccalMisafir

  diziyi çok karalamak veya ciddiye almak gereksiz.. olanlar ile olacakların benzer anomali açık gizli hikayeleri olacaktır.. sürec.. herkesin planı var.. çoğu ana planın parçası olur.. son plan sonuç olur.. sürece bağlı planlar belirsizdir.. çevrene ve tarihe bak..


  0

  0
 • CaNMisafir

  Bu Arada Tarihi Asya, Çin, Kore, Japon Tarih Film ve Dizilerini Sizden Rica Ediyorum HD Türkçe Dublaj Yüklerseniz, Memnun Olurum, Sürekli Bu Siteden İzlerimi, Baya İy Bir Site Donmadan Hep Devam Etsin.


  0

  0
 • CaNMisafir

  Sayfa Yöneticisi Filmler ve Diziler Harika Donmadan İzleniyor, Daha Fazla Türkçe Dublaj HD Diziler Yüklermisini Teşekkürler ve Diziyi İzlemedim İzliyecem İzlemeden Önce De Bir Yorum Yapayım Dedim Daha Fazla Türkçe Dublaj Film ve Dizi Bekliyorum.


  0

  0
 • Ali KANCAMisafir

  Film tam bir propaganda filmi. Saçmalıklar yumağı. Mesih’i kafalarına göre anlatmışlar. Uydurmakta Üzerlerine göre yok. 🙂


  0

  0
Dizinin Diğer Sezonları
WHDFilmizle’de Günün Filmi
Mulan izle
IMDb: 5.4
2020 Filmleri izle
Yıllara Göre Filmler